Chystáte se ke koupi nového bezpilotního letadla nebo filmové techniky DJI? Zde je seznam oficiálně podporovaných telefonů a tabletů:

  • Systém IOS 9.0 a novější:  iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPad Pro, iPad, iPad Air 2, iPad mini 4. 
  • Systém Android 5.0 a novější: Samsung S9+, Samsung S9, Samsung S8+, Samsung S7, Samsung S7 Edge, Samsung S6, Samsung S6 Edge, Samsung Note 8, Huawei P20 Pro, Huawei P20, Huawei P10 Plus, Huawei P10, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate 10, Huawei Mate 9 Pro, Huawei Mate 9, Huawei Mate 8, Honor 10, Honor 9, Vivo X20, Vivo X9, OPPO Find X, OPPO R15, OPPO R11, Mi Mix 2S, Mi Mix 2, Mi 8, Mi 6, Redmi Note 5, Google Pixel 2XL, OnePlus 6, OnePlus 5T.
Seznam telefonů, které jsme testovali a jsou kompatibilní: ALCATEL IDOL 4S, VODAFONE SMART PLATINUM 7, SAMSUNG GALAXY A3, SAMSUNG GALAXY A5 (2016), SONY XPERIA Z5 COMPACT
Seznam telefonů, které jsme testovali a nejsou kompatibilní: Samsung galaxy Note 2, J3, J5, Samsung galaxy A5 (2017)

Pokud jste svůj telefon v seznamu nenašli, nezoufejte! 

Praxe je taková, že aplikace DJI GO a DJI GO 4 běžně fungují na naprosté většině Android zařízení s odpovídajícím výkonem. Dle našich zkušeností by měl mít telefon alespoň 2 GB operační paměti a minimálně 4-jádrový procesor o taktu 1500 mHz.

Systém Android je pro vývojáře DJI trochu větší oříšek. Tím, že je OS Android otevřený systém, nabízí výrobcům volnost co se týká použitých komponentů. Vývojáři DJI pak musí vytvořit software, který bude spolupracovat s různými typy displejů, různými typy procesorů a grafických čipů, musí být vytvořeny ovladače pro každou novou verzi OS Android a konkrétní modely telefonů. Problematika je samozřejmě mnohem složitější. 

Pokud jste váš telefon nenašli v seznamu a chcete ho používat s DJI produkty, můžete kdykoliv přijít do naší značkové prodejny a telefon vyzkoušet s některým z našich produktů. U telefonů, které nejsou na oficiálním seznamu, nemůžeme před otestováním na 100% zaručit jejich kompatibilitu.

Vývojáři firmy DJI neustále pracují na rozšíření kompatibility. 

Pokud se chystáte i ke koupi nového telefonu nebo tabletu, doporučujeme telefony výrobce Apple. Vše je výborně optimalizované a chodí, jak má. Nevýhoda uzavřeného systému IOS je, že nelze stáhnout offline vektorovou mapu. Na systému android to lze.

POZOR!

S novými upgrady operačního systému Android na verzi 7 evidujeme občasné potíže i u vlajkových modelů tabletů např. Samsung Galaxy tab S2, tabletů Sony i dalších telefonů, které nejsou na oficiálním seznamu, ale s Androidem 5 a 6 byly kompatibilní. Pokud váš telefon na seznamu není, neprovádějte zatí upgrade na Android 7. 
MÁME VYZKOUŠEN ANDROID 7.1.1. NA TELEFONU SONY XPERIA Z5 COMPACT A FUNGUJE BEZ PROBLÉMŮ.

Kontakty